Varyant Hazırlama

Son yıllarda modacıların da öncülüğünde yayılmaya başlayan “ Daha RENKLİ bir Dünya ” sloganının getirdiği Değişim Rüzgarı , Baskı sektörüne hizmet veren tüm üreticilerimizin yükünü bir kat daha arttırmıştır. Yapılan tasarım rengi ile bir bütün olmaya ve çoğu zaman Renk tasarımın da önüne çıkmaya başlamıştır. Ramsete Varyant Programı ile tasarımı tamamlanmış çalışmalarınıza milyonlarca renk seçeneklerinden hareketle ve çok pratik yollarla renklendirmeniz mümkün olacaktır.

Aynı zamanda, Spectrophotometre  (Otomatik Renk Okuma ) Cihazlarını RAMSETE programında uyumlu bir şekilde kullanabilir, iplikten, kumaştan yada katalogdan renk ölçmek suretiyle de istediğiniz rengi ekrana taşıyabilirsiniz.

Ekranda çalıştığınız renkle gerek printer’dan kağıt üzerine gerekse Digital Baskı Makinesinden kumaş üzerine aldığınız varyant çıkışlarınızda, renklerin mümkün olduğunca yakın olmasını sağlamak için de RAMSETE programına özel bir Ekran Kalibrasyonu ve Printer Kalibrasyonu yapılmaktadır.Bu sayede, kullanmak istediğiniz renkleri, işletmenin basabileceği sınırlar dahilinde, başka hiçbir sınırlama olmaksızın özgürce seçebilir ve tasarımlarınızı yönlendirebilirsiniz.

Ramsete Ana Sayfa

RAMSETE III Temel Başlıklar

Otomatik Raporlama
PANO Baskı,Büyük Rapor
Pratik Aynalama
Otomatik Dairesel Form
Çizgili,Ekoseli Desen
Caleidoscop ile sınırsız desen
Desen Renk Yüzdeleri
Renk Ayrımı
Negatif Film
Fontlar
Varyant
Halfton, Rasterleme
Efekt Tanımlama
Üretime Bilgi Transferi
CMYK

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..