Wacom-Bamboo

BAMBOO SERISININ 4 ALT MODELİ BULUNUYOR

  1. BAMBOO – PEN
  2. BAMBOO – TOUCH
  3. BAMBOO – PEN & TOUCH
  4. BAMBOO FUN

Her bir modeli oldukça şık ve ince tasarıma sahip olan Bamboo serisi tabletlerle  hem sağ hem de sol elinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. İnce detayları bile çizebileceğiniz  dijital kalemini entegre edeceğinizi şık bir kalem tutacağı bölümü vardır. Sadece tasarım amaçlı değil aynı zamanda tüm bilgisayarda yapmış olduğunuz çalışmlarınıza değer katabilirsiniz. Dijital olarak hazırlamış olduğunuz e-postalarınıza , yazışmalarınza dijital imza yerine orjinal imzanızı atmaya ne dersiniz ? Resimlerinize , sunumlarınıza ve tüm hazırlayabaileceğiniz belgelerinize  kendi el yazınız ile yazılmış notları ilave etmeniz, çizimler yapmanız Bamboo çizim tableti ile mümkün olacaktır. Tüm işletim sistemlerinde sorunsuzca kullanacağınız ve her türlü çalışmalarınızı kişiselleştireceğiniz bir wacom tableti çalışmalarınıza çok değer katacak.

Bamboo Pen seçeneği çizim kalemi ile çalışmanıza imkan tanırken, touch serisi ile dokunmatik olarak tüm çalışmalarınızı yürütebilecek, resimlerinizi küçük dokunuşlarla büyültüp küçültebilecek, çevirebilecek ve çalışmalarınıza hız katabileceksiniz.

Bamboo FUN modeli, beyaz ve gümüş renk seçenekleri ile ve 2 ayrı boyutu ile sizlere hizmet veriyor .Çoklu dokunma özelliği ile dijital kalem çizim tableti teknolojisini tek bir cihazda bir arada sunuyor. Basit bir dokunuş ile tüm çalışmalarınızı yönetebilirsiniz. İki parmak hareketi ile görüntülerinizi büyültüp küçültebilir ve rotasyon yapabilirsiniz. Web’de sayfa kaydırma ,sayfa atlama , fotoğraf albümü üzerinde rahatça gezinme ve istendiğinde bunların üzerine el yazınız ile notlar alma, işaretler koyma Bamboo Fun ile yapabileceklerinizden birkaçı.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..