Sensient / S4 Serisi – Elvajet Serisi Su Bazlı Süblimasyon Transfer Baskı Boyaları

SENSIENT DIJITAL SUBLIMASYON BOYALARI , Tekstil uygulamaları başta olmak üzere, Spor Forma üretiminde ve Bayrak-flama – bez afiş üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. S4ve ELVAJET olmak üzere 2 ayrı seri boyası bulunan Sensient Firması İsviçre menşeili olup , üretim İsviçre’de gerçekleşmektedir. SENSIENT ile MÜKEMMEL BASKI KALİTESİNE siz de ulaşın.

Canlı renkler ve mükemel baskı kaliteleri ile alacağınız neticelerde  ışık ve yıkama haslığı çok yüksektir. Tekstil’de Moda üretiminde sadece 4 ana renk olan (CMYK) renkleri ile bile geniş bir renk yalpazesi sunar. Tekstil Moda üretiminde tavsiye ettiğimiz seri S4 serisi boyalardır. Elvajet serisi boyalarımızda pigment oranı daha fazla olduğundan baskı kalitesinde alacağınız renk sonuçları daha doygun renklerde olacaktır. Bu sebeple de Elvajet serisi boyaları genelde Spor Forma üreticileri, Promosyon ürün üreticileri , Reklam , Afiş ve Bayrak üreticileri tercih etmektedir.

SENSIENT Firması konusunda Dünya lideri bir firma olup, başta EPSON Baskı Kafalı Dijital Baskı makineleri olmak üzere pekçok baskı kafasına da boya üretimi yapmaktadır. Fespa 2010 Münih fuarında standında tanıtmış olduğu ürünleri ile ilgi toplayan Sensient, müşteri taleplerine göre ek isteklere çözümleri de ayrıca sunar. Bu anlamda AR-GE  ve ÜR-GE ye çok önem verdiğini gösteren firmanın tüm bu çalışmaları İsvçre’de bulunan çok gelişmiş laboratuarlarında gerçekleştirilmektedir .

 

 

 

 

Dijital Baskı makineleri için geliştirilmiş

Boya besleme ünitesi.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Formu doldurarak bu konu üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

Talep Formu