Kalibre Edilebilir Monitörler

EIZO VE QUATO Marka Monitörler Kalibre edilebeilir Profesyonel Monitörler olup, özellikle desen variant çalışması yapan, desen üzerindeki renk kararını monitor üzerinden vermek isteyen tasarımcı ve yöneticileri tercih ettiği bir üründür.

Tekstilde dijital baskı makineleinin vermiş olduğu hızlı servise yetişmek için tasaraım yapan ekibin ve tasarımcıları destekleyen variant ekibinin de oldukça hızlı hareket etmesi gerekmektedir.

Özellikle milyon rengi basma kapasitesine sahip olan  Dijital Baskı makinelerini bir renk yönetimi sistemi ile kontrol etmek gerekmektedir. Kontrol merkezi ürünlerden biri RIP- Renk Yönetimi yazılımı iken diğer bir ürün ise desen ön hazırlıklarının yapıldığı Bilgisayar ekranları ( Monitörler ) dır.

Dijital baskı makineleri için hazırlanmış olan profillerle ekran profillerini eşleştirebileceğiniz ve baskı neticelerine direct olarak ekrandan renge karar vermek suretiyle ulaşabileceğiniz bu profesyonel sistemleri sizlere de kazndırmaktan memnuniyet duyacağız.

21¨ Monitörden başlamak üzere  30¨ Monitöre kadar alternatifleri bulunan EIZO ve QUATO Monitörleri Reklam, Basın yayın sektörü başta olmak üzere Tekstil sektöründe de oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Siz de zaman karşı yarışıyorsanız, istediğiniz baskı renk ve kalitesine en kosa yoldan ulaşmayı arzu ediyorsanız sizi bu konularda destekleyecek olan ürünleriden biri de Kalibre edilebilir Monitörlerdir.

Kalibrasyon işleminin gerçekleştirileceği ortam şartlarının en uygun şartlarda yerine getirilmesi de bir başka çnemli konu olacaktır. Siz talebinizi bizlere iletin, biz sizler için memnunitle alternatifli çözümler üretelim.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..