EIZO / QUATO Kalibre edilebilir Monitörler

EIZO VE QUATO Marka Monitörler Kalibre edilebilir Profesyonel Monitörler olup, özellikle desen ve Varyant çalışması yapan, desen üzerindeki renk kararını monitor üzerinden vermek isteyen tasarımcı ve yöneticilerin tercih ettiği bir üründür.

Tekstilde dijital baskı makineleinin vermiş olduğu hızlı servise yetişmek için tasarım yapan ekibin ve tasarımcıları destekleyen varyant ekibinin de oldukça hızlı hareket etmesi gerekmektedir.

Özellikle milyon rengi basma kapasitesine sahip olan  Dijital Baskı makinelerini bir renk yönetimi sistemi ile kontrol etmek gerekir. Kontrol merkezi ürünlerden biri RIP- Renk Yönetimi yazılımı iken diğer bir ürün ise desen ön hazırlıklarının yapıldığı Bilgisayar ekranları ( Monitörler ) dir.

Dijital baskı makineleri için hazırlanmış olan profillerle ekran profillerini eşleştirebileceğiniz ve baskı neticelerine direkt olarak ekrandan renge karar vermek suretiyle ulaşabileceğiniz bu profesyonel sistemleri sizlere de kazandırmaktan memnuniyet duyacağız.

21¨ Monitörden başlamak üzere  30¨ Monitöre kadar alternatifleri bulunan EIZO ve QUATO Monitörleri Reklam, Basın yayın sektörleri başta olmak üzere son yıllarda Tekstil sektöründe de oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Siz de zamana karşı yarışıyorsanız, istediğiniz baskı rengine ve kalitesine en kısa yoldan ulaşmayı arzu ediyorsanız , Kalibre edilebilir Monitörler bu aşamada doğru çözümler olacaktır.

Kalibrasyon işleminin gerçekleştirileceği ortam şartlarının da önemli olduğunu da ayrıca belirtmek gerekir.

Siz talebinizi bizlere iletin, biz sizler için  en doğru çözüm alternetiflerini sunalım.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Formu doldurarak bu konu üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

Talep Formu