RAMSETE – Profesyonel CAD/CAM Yazılımı

İtalyan asıllı olan yazılım ile desen tasarımı, renk ayrımı, varyant ve üretim bilgileri hazırlamak çok kolay. Yaklaşık olarak 14 yıldır Türkiye Pazarına hizmet verdiğimiz bu ürün ile pano baskı desenleri ve karmaşık desenleri hazırlamak çok pratik. Siz de deneyin…

Geçişli Ton desenlerde ve Pano çalışmalarda mükemmel sonuç…

DGS – Ramsete III, Emprime Baskı alanında ihtiyaç duyulabilecek tüm Profesyonel çözümleri sunan Bilgisayar Destekli Tasarım ve Üretim ( CAD/CAM ) Programıdır. Ramsete III’de temel hedef üretim öncesi ortaya çıkan yüksek maliyetleri düşürmek, harcanan zamanı azaltmak , üretim aşamasında da emek kaynaklı hataları ortadan kaldırmaktır.

Ramsete III ile yaratıcılığınızı somutlaştırmanıza yardım eden sınırsız fonksiyonları kullanarak istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Gelişen dünya pazarında zamanla yarışan tekstilcinin en büyük problemlerinden birisi varyant hazırlamada harcanan zaman ve paranın yüksekliğidir. Ramsete III, hızlı ve mükemmel renk indirgemesi, raporlaması özellikle de geçişli tonlu desenlerdeki başarısı, Transparan renk , Maskeli renk ve alan , renk gruplama ve daha pek çok fonksiyonlarıyla kullanıcıya rengin sınırsız dünyasında, tasarım gücünün yardımıyla zevkli bir yolculuk imkanı sunar.

Varyant Hazırlama

Ramsete Varyant Programı ile, istediğiniz sayıda varyantı göre- rek hazırlayabilir , arşive kaydedip saklayabilirsiniz . Farklı varyantları ekranda aynı anda izleyebilir, değişik şekillerde sıralayabilir ve çıkış alabilirsiniz.

Varyant hazırlarken , Ramsete’ in RGB renk paletini , yada PANTONE kataloğunu kullanabilir , PANTONE ’ den renk kodu tanımlamak suretiyle renk seçebilir ve deseninizde kullanabilir- siniz.
Aynı zamanda, Spectrofotometre denilen Renk Okuma Cihaz- larını RAMSETE programında uyumlu bir şekilde kullanabilir, iplikten, kumaştan yada katalogdan renk ölçmek suretiyle de istediğiniz rengi ekrana taşıyabilirsiniz.

Renk Ayrımı

Ramsete III , tasarım aşamasındaki problemleri çözerken üretimde de hataları en aza indirir. Bu aşamada ekranda tasarlanmış desenin renk ayrımı çok kısa sürelerde yapılır. Renk ayrımında geliştirilmiş 3 ayrı yöntem mevcuttur. Bunlar- dan ilki CMYK olarak çok kısa sürede yapılan Profesyonel Renk ayrımı yöntemi ile Tekstil’e uygun olarak hazırlanacak ilk renk ayrımından mükemmel Photo Print Baskılar almak mümkün olacaktır. Yine CMYK’ya ilave olarak eklenecek +2, +3 renk ile deseni daha da detaylandırmak mümkündür. Renk ayrımında kullanılan ikinci yöntem Mevcut Desen içerisinden renkleri kement yöntemi ile guruplar halinde seçmektir ve bu da deseni en ayrıntılı olarak renklerine ayıracaktır. Üçüncü yöntemde ise Evrendeki an renkler baz alınarak bir renk ayrımı söz konusudur. Bunu da gerek RGB renklerle gerekse CMYK renklerle sınıflandırmak mümkün olacaktır.

RAMSETE III Temel Başlıklar

Otomatik Raporlama
PANO Baskı,Büyük Rapor
Pratik Aynalama
Otomatik Dairesel Form
Çizgili,Ekoseli Desen
Caleidoscop ile sınırsız desen
Desen Renk Yüzdeleri
Renk Ayrımı
Negatif Film
Fontlar
Varyant
Halfton, Rasterleme
Efekt Tanımlama
Üretime Bilgi Transferi
CMYK

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Formu doldurarak bu konu üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

Talep Formu