REGGIANI – SUBLIMASYON TEKSTIL DIJITAL BASKI MAKİNESİ

 

reggi12

Tekstil dijital baskı konusunda en pratik ve en zahmetsiz baskı tekniğinin Süblimasyon baskı tekniği olduğunu söyleyebiliriz. Dijital baskı makinelerindeki gelişmeler Tekstil sektörünün bu alandaki  üretim kalemlerine değer katmıştır….

Dijital Baskı Makineleri baskı kafalarındaki gelişmeler ile Endüstriyel üretimler hayal olmaktan çıkmıştır. Süblimasyon Dijital baskıda da Endüstriyel üretim Reggiani ile değer kazanmıştır.

Firmamız BTC’nin Süblimasyon konusunda Türkiye mümessilliğini yürütmekte olduğu Italyan Reggiani firması , Dünyada büyük bir isme ve teknolojiye sahiptir. Reggiani son yıllarda talep patlaması yaşanmış olan Süblimasyon Dijital Baskı konusunu yakından takip etmiş ve ilk Endüstriyel Süblimasyon Dijital Baskı Makinesinin üretimini gerçekleştiren firma olmuştur.

reggi13

Reggiani Süblimasyon Dijital Baskı makinesi 7/24 çalışma prensibi ile üretilmiş endüstriyel dijital baskı makinesidir. 180 cm eninden 340 cm enine kadar baskı seçenekleri bulunmaktadır.

Moda’dan Ev Tekstiline kadar pekçok Tekstil üretimine imkan sunan Reggiani Süblimasyon Dijital baskı makinemizde baskı hızı saatte 610 m2 lere ulaşmaktadır.

CMYK 4 renk ile Süblimasyon üretim yapabilmenin ötesinde Reggiani’nin sunmuş olduğu 8 renk seçeneğini de yine Süblimasyon Dijital baskı üretiminde kullanmak mümkündür. Kyocera baskı kafası ile uyumlu çalışan SENSIENT Süblimasyon dijital baskı boyalarımızda CMYK nın dışında 8 renk seçeneği de bulunmaktadır.

reggi14

 

Reggiani’de çarpraz baskı kafası teknolojisi sayesinde mükemmel baskı hızı yanında mükemmel kalite de sağlanır.

Bu endüstriyel baskı hızına yetişebilecek baskı kalitesini ve teknolojisini barındıran SENSIENT Süblimasyon boyaları yanında Süblimasyon Transfer baskı kağıdının da önemi büyüktür. Hızlı baskı karşısında hızlı kuruma özelliği ile Cham Paper TRANSJET Boost Hızlı kuruma özellikli kağıdımız sizleri üzmeyecek baskı kalitelerini almanızı sağlar.

Fespa Eurasia Fuarında tanıtmış olduğumuz ve büyük bir ilgi gören Reggiani Süblimasyon Dijital Baskı makinemize ait video ve resimleri aşağıda bulabilirsiniz.

Türkçe Video –1

İngilizce Video

Türkçe Video –2

Formu doldurarak bu konu üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

Talep Formu