Transjet / Industrial – Boost – Sportsline

TRANSJET Süblime Transfer Baskı Kağıtları , İsviçre CHAM PAPER GROUP firmasınca üretilmekte dir. Mükemmel  baskı kalitesi ve performansı ile hem Dünya’da, hem de Türkiye’de  büyük bir müşteri gurubuna hizmet vermektedir.  Tekstil Süblimasyon Transfer Baskı’da kullanılan TRANSJET  Transfer Baskı Kağıdının  3 ayrı tipi bulunmaktadır.

İhtiyacınıza göre , Standart Kağıt (Classic), Yapışkan özellikli kağıt (Sportsline) ve Hızlı kuruma özellikli  kağıt (Expres) alternatifleri ile doğru kağıdınızı seçin hem zamandan kazanın, hem de yüksek kaliteli baskılar ile müşterilerinizi etkileyin.

350 yılı aşkın bir süredir faaliyette bulunan Cham Paper Grubu, her türlü kağıt  üretiminde oldukça başarılı bir geçmişe sahiptir. Cham Paper Group , kağıt üretirken, daha geniş uygulama alanlarına ulaşabilmek ve müşterilerinin daha iyi sonuçlar almasını sağlamak için  çalışmalarına aralıksız olarak devam etmektedir.   3 ayrı fabrikasında Süblimasyon Transfer Baskı Kağıdı üretimini gerçekleştiren Cham Paper Group, TRANSJET markası ile sektörde yerini almıştır.  Dünya’da olduğu gibi Türkiye pazarında da hem kalitesi ile hem de güvenilirliği ile başarı kazanmış olan TRANSJET  ile yapacağınız  Süblimasyon Baskı çalışmalarınızda ,  gözünüz arkada kalmaz.

Cham Paper Group tarafından üretilmiş olan TRANSJET Süblimasyon kağıtları ile Digital  görüntülemenin dünyasını ve enerjisini  siz de keşfedin. Geniş formatlı Dijital Baskı Makinelerinde kullanılmak üzere  üretimi gerçekleştirilmiş olan Transjet  Süblimasyon kağıdı, yüksek kaliteye  ve mükemmel  performansa sahiptir. Konusunda Dünya lideri olan Cham Paper Group  firmasının  Türkiye Distribütörü bulunan   firmamız  BTC Bilgi Teknolojileri , Tekstil Dijital Baskı sistemleri  konusundaki  başarılı geçmişi ve deneyimleri  ile sektörün  SÜBLİME BASKI  konusundaki   taleplerini de karşılıyor.  Transjet Süblimasyon kağıdının en büyük özelliği minimum boya ile maksimum performansı sağlayabilmesidir . Özel RIP yazılımları ile her tip plotter için hazırlanabilecek  kalibrasyonlar neticesinde  artık her renge ulaşmanız ve en önemlisi de bu rengin sürekliliğini sağlamanız mümkün olacaktır.

TRANSJET ile , üretim tesislerimizde hazırlanan JUMBO  rulolardan , geniş formatlı dijital baskı makinelerinde kullanılan rulolara ve masaüstü yazıcılara kadar  oldukça geniş bir ürün yelpazesi  ile yüksek kalite standardında hizmet  veriyoruz.

Transjet Classic , Transjet Sportsline , Transjet PRO ve Transjet Express ile Süblimasyon  Transfer Kağıdı konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm seçenekler ile yanınızdayız.

Ücretsiz numune denemeleriniz için  firmamız ile irtibata geçiniz :

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Formu doldurarak bu konu üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

Talep Formu