SÜBLİMASYON DİJİTAL BASKI MAKİNELERİ


Tekstil dijital baskı konusunda en pratik ve en zahmetsiz baskı tekniğinin Süblimasyon baskı tekniği olduğunu söyleyebiliriz. Dijital baskı makinelerindeki gelişmeler Tekstil sektörünün bu alandaki  üretim kalemlerine değer katmıştır….

Son yıllarda Epson Baskı kafasındaki gelişmeler ve bu kafa ile çalışan dijital baskı makinelerinin su bazlı süblimasyon boyalara çevrilebilmeleri bu makinelerin Reklam Sektörünün dışında , Tekstil sektöründe de kullanılması seçeneğini sunmuştur.

Temel olarak üretilmiş olan ve piyasada hali hazırda Süblimasyon dijital baskı amaçlı kullanılan hemen hemen tüm dijital baskı makineleri Solvent Baskı için üretilmiş sistemlerdir. Baskı makinelerindeki tüm teknik veriler de makinelerin  Süblimasyon amaçlı kullanılması  durumunda değişir.

En iyi ve en doğru dijital baskı makinesi yatırımı, işletmenizin amacına uygun olarak yapılmış olan dijital baskı makinesi yatırımıdır. Bugün 42 cm eninden başlamak üzere 188 cm. e kadar baskı eni bulunan , saate 15 m2 den başlayıp 50 m2 ‘ye kadar değişik baskı hızı seçenekleri bulunan dijital baskı makineleri mevcuttur.

Tekstil uygulamalı kullanılacak olan tüm Süblimasyon Dijital Baskı makinelerindeki hızı, kaliteyi ve rengi kontrol etmek için kullanılması zorunlu olan RIP- Renk Yönetimi yazılımları sizlerin makinelerinizi en doğru şekilde kullanmanıza  ve en iyi kaliteyi en doğru renklerle basmanıza imkan tanır.

RIP-Renk yönetimi yazılımları sayesinde ve mükemmel parlaklıktaki Süblimasyon Boyaları sayesinde makinenizin kalitesi sizleri gerçekten çok şaşırtacak.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Formu doldurarak bu konu üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

Talep Formu